BIBLOS

GAUDEAMUS

Umjetnost

Učenički radovi

Program GLOBE znači globalno učenje i opažanje za dobrobit okoliša (Global Learning and Observations to Benefit the Environment).

Program u našoj školi postoji od prosinca 1998. i sastoji se od niza aktivnosti koje GLOBE grupa provodi kontinuirano već 9 godina - svakodnevna atmosferska mjerenja, terenska nastava u koju su uključena ostala mjerenja, izleti, eko-akcije, sudjelovanje na predavanjima i izložbama, suradnja s lokalnom zajednicom, izrada projekata i sudjelovanje na Državnim GLOBE-smotrama ...

Ako vas zanima priroda, točnije, prirodni fenomeni vezani uz meteorologiju, onda je pravi trenutak da se uključite u GLOBE program pod vodstvom profesorice Janje Aničić. Grupa na zanimljiv način i puno terenske nastave uči o prirodi, a isto tako održavaju meteorološku kućicu u dvorištu škole. Postanite dio GLOBE ekipe!

GLOBE blog   GLOBE grupa   GLOBE vijesti Prezentacija
finalna.zip

Dođite i pridružite nam se!!!