Školski list - DOPING

Želite li postati dio najbolje novinarske redakcije u Hrvatskoj? Onda je pravo odredište za vas novinarska redakcija DOPING-a. Ako imate namjeru postati novinar, a želite pokazati svoje talente, onda je vrijeme da svoje kreativne i maštovite zamisli i tekstove pošaljete na e-mail adresu redakcije: 2.gim.doping@gmail.com ili nam se jednostavno pridružite na sastancima jednom tjedno, prije ili poslije škole u školskoj čitaonici.

Dokaz Osobite Pismenosti Intelektualno Nepodobnih Gimnazijalaca je školski list koji izlazi jednom godišnje. Svi učenici mogu sudjelovati u izradi samog lista kako svojim tekstovima, tako i idejama za samu realizaciju. Potrebno se samo uključiti u novinarsku grupu.
Zabava zagarantirana!