Školski list - DOPING

Želite li postati dio najbolje novinarske redakcije u Hrvatskoj? Onda je pravo odredište za vas novinarska redakcija DOPING-a. Ako imate namjeru postati novinar, a želite pokazati svoje talente, onda je vrijeme da svoje kreativne i maštovite zamisli i tekstove pošaljete na e-mail adresu redakcije: 2.gim.doping@gmail.com ili nam se jednostavno pridružite na sastancima jednom tjedno, prije ili poslije škole u školskoj čitaonici.

Dokaz Osobite Pismenosti Intelektualno Nepodobnih Gimnazijalaca je školski list koji izlazi jednom godišnje. Svi učenici mogu sudjelovati u izradi samog lista kako svojim tekstovima, tako i idejama za samu realizaciju. Potrebno se samo uključiti u novinarsku grupu.
Zabava zagarantirana!

DOPING se vratio u novom ruhu!

Školski časopis kojim upravljaju učenici sada je moderniji, pristupačniji, aktualiziraniji i interaktivan! Klikni na link https://2doping.weebly.com/, informiraj se, proširi vidike i uživaj u radovima svojih prijatelja!

Ako nam se poželiš pridružiti, u bilo kojem trenutku možeš se javiti na mail: doping.druga@gmail.com..
Ili dođi na sastanak u petak, 24. siječnja 2020. u 13:30 u školsku knjižnicu.

Redakcija DOPING-a