II. gimnazija
Križanićeva 4, Zagreb
 
 
 
II. gimnazija, Križanićeva 4, Zagreb

Oglasna ploča
 

 

Opći podaci

Povijest škole

Prvih 100 godina

Program

Školski kurikulum

Plan i program rada

Strani jezici

Kalendar

Pravo na informacije

Natječaji i ponude

Oglasna ploča

 
     
 

 


Zaključak Školskog odbora od 29.10.2019.

Zaključak Školskog odbora od 03.10.2019.

Financijski plan 2019-2020-2021-opći dio

Financijski plan 2019-2020-2021-prihodi

Financijski plan 2019-2020-201-rashodi

Financijski plan 2019-2020-201-obrazloženje

Izvršenje financijskog plana za 2018.g

Odluka Školskog odbora od 30.012019.

Referentne stranice Fine za 2018. godinu

Potvrda Fine za 2018. godinu

Bilješke uz financijski izvještaj za 2018. godinu

Financijski izvještaj za 2018.godinu

Obavijest iz članka 80. Zakona o javnoj nabavi za 2019.

Plan nabave 2019.

Statut II. gimnazije od 04.04.2019.

Pravilnik o sigurnoj i odgovornoj upotrebi IK tehnologije

Pravilnik o načinu i postupku zapošljavanja u II.gimnaziji

Procedura stvaranja ugovornih obveza 08.05.2019.

Procedura zaprimanja i provjere te plaćanja po računima 08.05.2019.

Zaključak sjednice Školskog odbora od 08.05.2019.

Zaključak sjednice Školskog odbora od 04.04.2019.

Zaključak sjednice Školskog odbora od 28.02.2019.

Zaključak sjednice Školskog odbora od 30.01.2019.

Zaključak sjednice Školskog odbora od 19.12.2018.

Zaključci sjednice Školskog odbora od 29.10.2018.

Zaključci sjednice Školskog odbora od 27.09.2018.

Zaključci sjednice Školskog odbora od 09.03.2018.

Zaključci sjednice Školskog odbora od 26.01.2018.

Zaključci sjednice Školskog odbora od 13.11.2017.

Zaključci sjednice Školskog odbora od 29.09.2017.

Zaključci sjednice Školskog odbora od 14.09.2017.

Bilješke uz obračun 2017.

Obračun 2017.

Pravilnik o provedbi postupaka jednostavne nabave

Plan nabave za 2018.

Izmjene i dopune Plana nabave za 2017.

Plan nabave za 2017.

Odluka o imenovanju Povjerenika za otpad

Procedura praćenja i naplate prihoda i primitaka

Pravilnik o kućnom redu II. gimnazije

 
     

 

 
II. gimnazija, Križanićeva 4, Zagreb, Hrvatska / web dizajn Alan Budisavljević 2010.