II. gimnazija
Križanićeva 4, Zagreb
 
 
 
  1. 2. 3. 4.  
  A A A A  
  B B B B  
  C C C C  
  D D D D  
  E E E E  
  F F F F  
 
 
 
 
 

Razrednici

Raspored sati

Primanje roditelja

e-Dnevnik

Državna matura

 
Informacije za roditelje 2018./2019.

 

  PROFESORI PREDMET   UJUTRO POPODNE
DAN VRIJEME DAN VRIJEME
1 Bagić, Drago ravnatelj   u turnusu škole prema dogovoru u turnusu škole prema dogovoru
2 Bezlaj, Zvjezdana pedagoginja i voditeljica nastave 3.b u turnusu škole prema dogovoru u turnusu škole prema dogovoru
3 Blagović, Ivana biologija i kemija 2.b četvrtak 13:10 četvrtak 19,15
4 Duvnjak, Ivana hrvatski i španjolski jezik 2.d utorak 14,00 utorak 19,30
5 Đaković, Željka  engleski jezik   srijeda 10,20 srijeda 20,00
6 Fundurulić, Ivana matematika i fizika   utorak 11,25 srijeda 19,10
7 Glavočić, Zoran geografija 1.e ponedjeljak 13,15 ponedjeljak 20,00
8 Hausknecht, Mirjana fizika   ponedjeljak 13,15 ponedjeljak 19,15
9 Hilje, Marija hrvatski i španjolski jezik 1.c srijeda 7,30 srijeda 20,00
10 Horvat, Maja matematika 1.a utorak 14,00 ponedjeljak 20,00
11 Ihas Jurić, Irena sociologija, koordinatorica državne mature   srijeda 13,10 srijeda 18,25
12 Jakubec, Željka geografija   četvrtak 10,40 petak 20,00
13 Juko, Leo hrvatski jezik i etika   ponedjeljak 14,00 srijeda 19,10
14 Jurić, Renata engleski i njemački jezik 3.f ponedjeljak 14,00 petak 19,15
15 Kezele, Vesna likovna umjetnost i latinski jezik 4.a utorak 13,15 utorak 19,15
16 Klasić, Iva geografjia   utorak 11,30 utorak 20,00
17 Kranjčević, Iva tjelesna i zdravstvena kultura   srijeda 12,20 petak 18,25
18 Lacković, Branka engleski i talijanski jezik   ponedjeljak 10,40 ponedjeljak 19,10
19 Marinović, Ivan matematika 4.e utorak 10,20 utorak 20,00
20 Medić, Katarina biologija 1.f srijeda 13,15 ponedjeljak 20,00
21 Pavličić, Ivana kemija i biologija   utorak 13,15 utorak 19,20
22 Pavlović, Ivan hrvatski jezik 4.d utorak 14,00 ponedjeljak 20,00
23 Perić, Smiljana informatika   srijeda 9,30 srijeda 17,30
24 Perkov, Karla hrvatski i talijanski jezik   srijeda 11,30 petak 17,30
25 Peršić, Ivana tjelesna i zdravstvena kultura 2.f ponedjeljak 13,10 ponedjeljak 18,25
26 Plazonić, Ivana etika, politika i gospodarstvo, sociologija   srijeda 10,20 petak 17,35
27 Prodanović, Gordana hrvatski jezik   srijeda 11,30 srijeda 15,45
28 Radojičić, Mirna tjelesna i zdravstvena kultura 1.b srijeda 14,00 srijeda 18,25
29 Rudeš, Jadranka glazbena umjetnost   ponedjeljak 14,00 ponedjeljak 19,10
30 S,antica Ivan povijest 3.c srijeda 14,00 ponedjeljak 20,00
31 Slunjski Ivanković, Ivana psihologija   u turnusu škole prema dogovoru u turnusu škole prema dogovoru
32 Stanušić, Danijela njemački jezik, DSD   srijeda 11,30 ponedjeljak 18,25
33 Stričević, Mara matematika 1.d utorak 14,00 ponedjeljak 20,00
34 Šebić, Ksenija engleski i francuski jezik   ponedjeljak 14,00 petak 20,00
35 Širinić, Ana hrvatski jezik 2.e ponedjeljak 14,00 srijeda 20,00
36 Škoda, Silvija kemija i biologija 4.b utorak 14,00 četvrtak 20,00
37 Štulić, Krisja likovna umjetnost   srijeda 13,10 petak 19,15
38 Šušak, Katarina povijest 3.e ponedjeljak 14,00 četvrtak 19,15
39 Tadić, Ana matematika   srijeda 14,00 utorak 20,00
40 Tödtling, Darko filozofija i logika   četvrtak 10,40 četvrtak 19,10
41 Vancaš, Zrinka hrvatski i španjolski jezik 2.c srijeda 14,00 četvrtak 20,00
42 Velički, Eva engleski i ruski jezik 3.d utorak 14,00 srijeda 20,00
43 Vlahović Zokić, Hrvojka latinski jezik   ponedjeljak 12,15 ponedjeljak 20,00
44 Vranić, Goran fizika 4.f utorak 13,10 utorak 19,10
45 Vrbanac Užarević, Mia engleski i njemački jezik, DSD 4.c srijeda 13,00 srijeda 20,00
46 Vuk, Sando biologija   ponedjeljak 11,30 utorak 17,35
47 Vuković, Snježana povijest 3.a ponedjeljak 14,00 utorak 19,10
48 Zavacki, Marija vjeronauk   utorak 13,10 četvrtak 17,30
49 Zeko, Danijela njemački jezik, DSD 2.a petak 14,00 četvrtak 20,00

 

 
 
II. gimnazija, Križanićeva 4, Zagreb, Hrvatska / web dizajn Alan Budisavljević 2010.