II. gimnazija
Križanićeva 4, Zagreb
 
 
 
  1. 2. 3. 4.  
  A A A A  
  B B B B  
  C C C C  
  D D D D  
  E E E E  
  F F F F  
 
 
 
 
 

Razrednici

Raspored sati

Primanje roditelja

e-Dnevnik

Državna matura

 
Informacije za roditelje 2017./2018.

 

  PROFESORI PREDMET   UJUTRO POPODNE
DAN VRIJEME DAN VRIJEME
1 Aničić, Janja kemija i biologija   ponedjeljak 14:00 četvrtak 19,10
2 Bagić, Drago ravnatelj   u turnusu škole prema dogovoru u turnusu škole prema dogovoru
3 Bezlaj, Zvjezdana pedagoginja i voditeljica nastave u turnusu škole prema dogovoru u turnusu škole prema dogovoru
4 Blagović, Ivana biologija i kemija 1.b četvrtak 13,05 srijeda 20,00
5 Duvnjak, Ivana hrvatski i španjolski jezik 1.d četvrtak 14,00 ponedjeljak 20,00
6 Đaković, Željka  engleski jezik 4.a četvrtak 12,20 četvrtak 20,00
7 Filipović Bojanić, Danijela hrvatski i talijanski jezik 2.b ponedjeljak 14,00 ponedjeljak 18,30
8 Fundurulić, Ivana matematika i fizika   srijeda 13,10 utorak 18,25
9 Glavočić, Zoran geografija   utorak 14,00 utorak 19,10
10 Hadžić, Miljana likovna umjetnost, ruski jezik   srijeda 14,00 srijeda 19,10
11 Hausknecht, Mirjana fizika 4.f utorak 13,10 utorak 19,10
12 Hilje, Marija hrvatski i španjolski jezik 4.d srijeda 7,30 srijeda 20,00
13 Horvat, Maja matematika   utorak 14,00 srijeda 20,00
14 Ihas Jurić, Irena sociologija, koordinatorica državne mature 4.c utorak 14,00 utorak 19,10
15 Ivandić, Adriana kemija i biologija 3.b utorak 14,00 četvrtak 20,00
16 Ivošević, Diana biologija   ponedjeljak 10,20 ponedjeljak 20,00
17 Jakubec, Željka geografija 4.b ponedjeljak 14,00 četvrtak 20,00
18 Juko, Leo hrvatski jezik i etika 4.e utorak 13,10 utorak 19,10
19 Jurić, Renata engleski i njemački jezik 2.f srijeda 14,00 petak 18,30
20 Kezele, Vesna likovna umjetnost i latinski jezik 3.a utorak 14,00 četvrtak 18,30
21 Kranjčević, Iva tjelesna i zdravstvena kultura   utorak 12,20 petak 18,25
22 Lacković, Branka engleski i talijanski jezik   srijeda 9,30 srijeda 19,10
23 Marinović, Ivan matematika 3.e utorak 14,00 ponedjeljak 20,00
24 Pandžić, Mirjana geografija   utorak 14,00 ponedjeljak 19,10
25 Pavlović, Ivan hrvatski jezik 3.d srijeda 14,00 četvrtak 20,00
26 Perić, Smiljana informatika   srijeda 14,00 srijeda 20,00
27 Peršić, Ivana tjelesna i zdravstvena kultura 1.f utorak 12,20 srijeda 18,25
28 Plazonić, Ivana etika, politika i gospodarstvo, sociologija   ponedjeljak 11,30 utorak 18,25
29 Prodanović, Gordana hrvatski jezik   ponedjeljak 14,00 ponedjeljak 16,30
30 Radojičić, Mirna tjelesna i zdravstvena kultura   ponedjeljak 12,20 srijeda 19,10
31 Rudeš, Jadranka glazbena umjetnost   ponedjeljak 14,00 ponedjeljak 19,10
32 Santica, Ivan povijest 2.c petak 14,00 utorak 20,00
33 Slunjski Ivanković, Ivana psihologija   u turnusu škole prema dogovoru u turnusu škole prema dogovoru
34 Stanušić, Danijela njemački jezik, DSD   ponedjeljak 13,10 ponedjeljak 19,15
35 Stričević, Mara matematika i fizika   ponedjeljak 14,00 ponedjeljak 19,15
36 Šebić, Ksenija engleski i francuski jezik   ponedjeljak 14,00 petak 20,00
37 Širinić, Ana hrvatski jezik 1.e ponedjeljak 14,00 četvrtak 20,00
38 Škoda, Silvija kemija i biologija   utorak 9,35 utorak 17,35
39 Šušak, Katarina povijest 2.e ponedjeljak 14,00 srijeda 19,10
40 Tadić, Ana matematika   utorak 14,00 srijeda 20,00
41 Tödtling, Darko filozofija, logika, etika   ponedjeljak 11,30 četvrtak 17,35
42 Vancaš, Zrinka hrvatski i španjolski jezik 1.c utorak 13,05 utorak 19,10
43 Velički, Eva engleski i ruski jezik 2.d utorak 13,10 utorak 19,10
44 Vlahović Zokić, Hrvojka latinski jezik   ponedjeljak 11,30 ponedjeljak 20,00
45 Vranić, Goran fizika 3.f četvrtak 14,00 četvrtak 19,10
46 Vrbanac Užarević, Mia engleski i njemački jezik, DSD 3.c četvrtak 10,40 četvrtak 20,00
47 Vuković, Snježana povijest 2.a srijeda 14,00 utorak 20,00
48 Zavacki, Marija vjeronauk   četvrtak 12,20 četvrtak 18,20
49 Zeko, Danijela njemački jezik, DSD 1.a četvrtak 14,00 utorak 18,30

 

 
 
II. gimnazija, Križanićeva 4, Zagreb, Hrvatska / web dizajn Alan Budisavljević 2010.